WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

%100 DOĞAL AHŞAP EVLER

ÇAMDAN AHŞAP EV olarak, aklınızdaki projeyi, kullanım, ekonomi ve verimliliği en üst seviyede tutarak, hayallerinizdeki tasarımıyla size sunmaktayız.

%100 DOĞAL AHŞAP EVLER

%100 DOĞAL AHŞAP EVLER

ÇAMDAN Ahşap Ev&Mimarlık inşaat sektöründeki derin tecrübesi ile 2017 yılından bu yana %100 doğal ahşap evler inşa etmektedir. Dünyanın her bölgesinde tercih edilen, Anadolu’nun kadim kültüründe yüzlerce yıl önce yapılmaya başlanan ahşap evleri, günümüz teknolojisi ile yoğurarak doğayla iç içe bir yaşam imkanı sunmaktadır.  Çamdan konforlu, sağlıklı ve doğanın içinde bir yaşam ortamı oluşturmakta ve müşterileri memnuniyetini garanti etmektedir. Tarihsel olarak kültürümüzden aldığımız ilhamı ve modern teknolojilerin sağladığı en iyi fırsatları kullanarak ahşap evler inşa ederek, gelecek nesiller için dayanıklı, estetik ve doğal bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Doğaya ve öze dönüş sloganıyla yola çıkan Çamdan, günümüzde tek tip, çok katlı ve doğaya tamamen yabancı betonarme hayatlara yeşil bir alternatif sunarak, ekolojik, nefes alan, estetik ve ömürsüz evler üretmeye devam etmektedir.

Çamdan Evlerin taşıyıcı sistem ve kaplamaları tamamen ahşaptır. Doğal ömrünü tamamlamış ve yaşlı ağaçlar ile imal edilmektedir. Yapımında tamamen doğal 1. Sınıf sarıçam, karaçam ve kızılçam kullanılmaktadır. Tüm bu ağaçlar kurutulmuş olup, zaman içinde deforme olmamaktadır. Standart bakımları yapıldığı sürece Çamdan Evler ömürsüzdür. Betonarme evlere kıyasla %30 daha yüksek ısı yalıtım değerine sahiptir. Ahşap doğası gereği esnek bir malzeme olduğu için depreme oldukça dayanıklıdır.

01.

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Pergole

Ahşap Pergole

Ahşap pergole Bahçe alanlarını daha kullanışlı hale getiren, keyifli bir yemek ve gölgelik alanı.

Plaj Locası

Plaj Locası

Plajların en işlevsel ve lüks bölümü plaj locaları.

Ahşap Şezlong

Ahşap Şezlong

Plajların konforlu yuvaları, ahşap şezlonglar.

Kuş Gözlem Evi

Kuş Gözlem Evi

Kuş gözlemcileri ve doğayla buluşmak isteyenler için.

Kamelya&Çardak

Kamelya&Çardak

Ahşap çardak ve kamelyalar dış mekanınız için konforlu ve estetik bir alternatif olacaktır. 

Ahşap Yürüyüş Yolları

Ahşap Yürüyüş Yolları

Birinci sınıf malzemeden imal edilmiş, uzun ömürlü ahşap yürüyüş yolları. Plajınıza veya bahçenize harika bir ahşap dokunuşu.

%100 DOĞAL AHŞAP EVLER

%100 DOĞAL AHŞAP EVLER

ÇAMDAN Ahşap Ev&Mimarlık inşaat sektöründeki derin tecrübesi ile 2017 yılından bu yana %100 doğal ahşap evler inşa etmektedir. Dünyanın her bölgesinde ...

02.
Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK